MISJA I WIZJA, czyli po co tu jesteśmy ?

 

"Gwarancja wyjątkowej jakości oraz pełnego zadowolenia klientów poprzez tworzenie asortymentu zainspirowane pasją"

Jak głosi nasze hasło, produkty AGM-BIKERS zostały zainspirowane naszą wieloletnią pasją do motocykli. Jesteśmy zorientowani na potrzeby klienta - bikerowca, ktory ceni sobie niezawodność, pakowność toreb a jednoczesnie ważny jest dla niego prawdziwie motocyklowy wygląd "bagów".

Jesteśmy tu po to, żeby dostarczać Ci nie tyle zwykłą torbę, ale "partnera" Twojej podróży czy przejażdzki. Takie właśnie są nasze torby. Niezawodne w trudnych warunkach, sprzęt na którym zawsze możesz polegać. Poczujesz to kiedy złapiesz ja w garść i szybko zamontujesz na swój motocykl !

Chcemy wciąż ulepszać nasze produkty, wchodzić na coraz to nowe rynki, być obecni w życiu bikerowskim - i tak też robimy! Chcemy umacniać pozycję "no. 1 in Europe", jesteśmy zorientowani na sukces !

 

Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta jesteśmy w 100% przekonani, że to co produkujemy jest świetne jakościowo i wyjątkowo funkcjonalne, ponieważ sami jeździmy na motocyklach od wielu lat i torby motocyklowe marki AGM projektowaliśmy dla nas i dla Ciebie - przez motocyklistów dla motocyklistów ! Swój sukces zawdzięczamy między innymi wytrwałości i wierze w nasze idee. Nigdy nie patrzyliśmy na konkurencje, zawsze podążamy i zawsze będziemy podążać własną, indywidualna drogą, jak prawdziwi, wolni zwolennicy dwukołowców!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

DEALER/DYSTRYBUTOR