Nasza firma z siedzibą w Niemczech i w Polsce istnieje od 1989 r. i chociaż w międzyczasie zakres jej działalności był kilkakrotnie rozszerzany, to jednak zawsze stanowiła ona po prostu realizację naszych idei. Firma ma charakter rodzinny i ze względu na to, że jesteśmy bikerowcami, naszą szczególną uwagę poświęcamy branży motocyklowej łącząc pracę z pasją. Wysiłki i zaangażowanie całej naszej rodziny nie są ukierunkowane w pierwszej kolejności na sprawy biznesu lecz na pracę twórczą i urzeczywistnianie naszych pomysłów i projektów, uwzględniając przy tym również życzenia i uwagi naszych klientów a te są dla nas najważniejsze.

 

Jesteśmy producentami toreb motocyklowych z uniwersalnym systemem mocowania. Torby te są regularnie testowane na wszystkich kontynentach i w różnych warunkach klimatycznych, przebyły tysiące kilometrów abyś mógł pewnie, wygodnie i bezpiecznie podróżować po świecie. Idee, które nam przyświecały w tym procesie tworzenia to te, aby nasze torby :

  • były praktyczne
  • nie stanowiły bagażu lecz były Twoim partnerem w podróży
  • abyś był bezpieczny
  • Twoje rzeczy nie przemokły
  • abyś miał zawsze wolne ręce – i te cele osiągnęliśmy !

 

Produkujemy również blokady w kształcie granatu ręcznego na tarcze hamulcowe motocykli a także jesteśmy importerami i dystrybutorami wielu akcesoriów motocyklowych, które sprowadzamy głównie z USA, Kanady i Wielkiej Brytanii.

 

Wytwarzane przez nas produkty opatrzone są marką AGM

 

      

Tylko te loga potwierdzają oryginalność naszych produktów!

 

Uwaga: Niestety tak to już jest, że dobry produkt prędzej czy później staje się obiektem pożądania. Tak też stało się z naszymi torbami. Z jednej strony jest to powód do dumy a z drugiej strony do irytacji. Stworzyliśmy bowiem rozwiązania, które naśladują (wręcz wiernie kopiują) teraz inni producenci, nawet bardzo znane firmy, które rozprowadzały swoje torby na rynku dużo wcześniej, jeszcze zanim my w ogóle zaczęliśmy nasze produkować. Są też tacy, którzy nie mając w ogóle własnego CONCEPT-u szukają go u nas i po prostu kopiują gotowe produkty – przejmując nasze pomysły, hasła, nazwy w 100%, podszywając się pod nas jeżdżą naszymi śladami do dealerow, na zloty, targi. Przez jednych i drugich wszelkie nasze pomysły i udoskonalenia natychmiast są przechwytywane - niewiele później po zaprezentowaniu ich przez nas pojawiają się u konkurencji i tanich kopiarzy.

 

Dlatego też wszelkim kopiarzom mowimy stanowcze NIE! Zachęcamy do kupowania wyłącznie oryginalnych produktów AGM! Jeżeli nie jestes pewny, czy kupujesz kopię czy oryginał napisz, zadzwoń a udzielimy Ci informacji.

 

NASZE TORBY ZOSTAŁY WYMYŚLONE PRZEZ MOTOCYKLISTÓW DLA MOTOCYKLISTÓW!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

DEALER/DYSTRYBUTOR